Laden ... Even geduld ...

Onze nieuwsbrief


Gitaar reparatie en afstellen

Een juiste afstelling van een gitaar is essentieel voor de gitaar. Zelfs de duurste gitaar zal zonder een goede afstelling waardeloos spelen en vals klinken. Dit afstellen is echter zeer specialistisch werk.
Met Marcel Hustings hebben wij een fantastische gitaar expert in huis. Marcel is na zijn conservatorium opleiding  (uitvoerend muzikant aan het conservatorium van Den Haag ) zich gaan toeleggen op het bouwen en repareren van gitaren en heeft inmiddels een jarenlange ervaring op dit gebied. Van het correct afstellen tot en met de meest complexe reparaties van gitaren beheerst Marcel tot in de finesses.
 
 
Kijk onderaan op deze pagina voor een prijslijst van gitaarreparaties en afstellingen!

Twijfelt u aan de juiste afstelling van uw gitaar of is er iets mis mee, kom dan op donderdag of vrijdag tussen 9.30 en 17.30 voor vrijblijvend advies van Marcel.
 
Ook is het leuk om te weten dat wij op dit moment het enige gecertificeerde Taylor repair centre zijn:
 
 

 
Hieronder zijn foto's van een reparatie waarbij een gebroken kop van de gitaar weer wordt gelijmd.
 
ibanez-reparatie.jpg
 
 
 
Prijslijst voor gitaar reparaties en afstellingen
 
Afstellen van een elecrische en akoestische gitaar of basgitaar
 De actie afstellen, hals, brug en de intonatie                                             €  40,-      
Afstellen van een gitaar met Floyd Rose tremolo                                     €  50,-     
 
Fretten vlakken en polijsten ( dressing ) inclusief afstellen                    €   85,-
 
Nieuwe fretten en afstellen                                                                           € 200,-
Meerprijs voor bindings                                                                                €  40,-
Meerprijs lakken van een maple toets                                                         €  60,-
 
Lijmen gebroken kop ( zonder lakken )                                                        € 55,-
Restauratie gebroken kop inclusief lakken                                                 p.o.a       
 
Benen topkam ( op maat gemaakt)                                                               € 45,-
Kunstof topkam inclusief afstellen hiervan                                                € 25,-
 
Pick-up ruimtes frezen                                                                                    € 50,-     
 
Hals lakken, transparant mat                                                                         € 60,-
Hals lakken, transparant glans                                                                      € 80,-
Hals lakken, kleur                                                                                            € 125,-  
 
Inbouwen piezo systeem in akoestische gitaar                                          € 60,-
 
Maken positiepuntjes in klassieke gitaar                                                     € 10,- per puntje
Monteren draagbandknoppen                                                                       €  5,- per stuk
 
De kosten voor het opzetten van snaren bedragen 1 euro per snaar + kosten van de snaren.
( uitgezonderd gitaren met een Floyd Rose systeem )